تولیدی پوشاک برادران رسولی

جدیدترین محصولات

تولیدی برادران رسولی

چرا پوشاک برادران رسولی؟

تولیدی پالیزمانتو

درباره تولیدی برادران رسولی…

تولیدی زرین جامه پالیز یا به اختصار پالیز مانتو بزرگترین تولیدی مانتو عمده در غرب استان تهران بوده که دارای بیشتر از دو دهه سابقه در زمینه تولید  و عرضه انواع مانتو و پوشاک زنانه مثل انواع مانتو عمده ، پافر زنانه عمده ، کاپشن زنانه عمده ، کت زنانه عمده و غیره است.

پالیز مانتو ابتدا با نام تولیدی برادران رسولی کارخود را آغاز کرده و به مرور با برند پالیز مانتو فعالیت خود را ادامه داده است.

هدف اصلی تولیدی پوشاک برادران رسولی ارائه خدمات و ارائه محصولات با کیفیت است.

پوشاک برادران رسولی به عنوان یک تولیدی به خوبی با چالش‌های یک فروشگاه پوشاک زنانه آشنا بوده و به خوبی مسائل مربوط به این فروشگاه‌ها را درک کرده و در جهت کم کردن این چالش‌ها فعالیت می‌کند.

با لطف خدا تولیدی پوشاک زنانه برادران رسولی پس از آغاز فعالیت خود و ارائه محصولات توانست به خوبی در دل خریداران مانتو عمده در تهران جای باز کند. که خداوند را شاکر هستیم که توانستیم لطف خریداران مانتو عمده را به خوبی پاسخگو باشیم.

کارشناسان تولیدی برادران رسولی همواره برای بهبود عملکرد خود سعی دارد مشکلات و چالش‌های مشتریان خود را بهتر از قبل بشناسد و در جهت کاهش و از بین بردن این چالش‌ها فعالیت کند. این امر سبب محبوبیت روز افزون تولیدی برادران رسولی شده است.

اهداف اصلی تولیدی پوشاک برادران رسولی

همان طور که گفته شد تولیدی برادران رسولی به عنوان یک واحد تولیدی انواع پوشاک زنانه سعی در افزایش رفاه عرضه کنندگان پوشاک زنانه و بالا بردن سطح ارائه خدمات را دارد به همین دلیل اهداف خود را به گونه‌ای انتخاب کرده تا در این جهت حرکت کند.

تولید محصولات با کیفیت

کیفیت یکی از ارکان اصلی فعالیت پالیز مانتو است که باید در تمامی فعالیت‌های پالیز دیده شود. کیفیت بالای محصولات برادران رسولی یک وجه تمایز این واحد با بقیه تولیدی‌های مانتو است.

داشتن کیفیت بالا در محصولات پالیز تنها یک شعار نبوده و برای تحقق کیفیت بالای محصول هر روز واحد تولیدی رسولی تلاش خود را بیشتر از روز قبل می‌کند تا بتواند هر روز به کیفیت مورد نظر خود نزدیکتر شود.

قیمت مناسب‌تر با پالیز

پالیز معتقد است قیمت محصولات می‌تواند تاثیر زیادی روی میزان فروش برای فروشندگان داشته باشد که این امر سبب بالا رفتن میزان تقاضای محصولات برادران رسولی شود. در واقع قیمت مناسب محصولات می‌تواند یک رابطه برد برد برای تولیدی رسولی و فروشگاه پوشاک زنانه باشد.

این رابطه برد برد می‌تواند یک حس رضایت را برای واحد تولیدی و فروشگاه به ارمغان آورد.

دسترسی راحت‌تر به محصولات تولیدی برادران رسولی

از دیگر مواردی که هدف پوشاک رسولی است، ارائه خدمات و ارائه محصولات به آسان‌ترین روش ممکن است. یکی از چالش‌های اصلی مشتریان پوشاک برادران رسولی ، دسترسی به محصولات پالیز است که می‌تواند دردسرساز شود. به خصوص در مشتریان راه دور

به همین دلیل یکی از اهداف اصلی تولیدی پالیز مانتو کم کردن مشکلات مربوط به دسترسی به انواع محصولات پوشاک برادران رسولی است.

کانال‌های ارتباطی با پوشاک برادران رسولی

یکی از مشکلاتی که اکثر خریداران با آن دست و پنجه نرم می‌کنند ، دسترسی سریع به محصولات پالیز بود که صرفا برای مشتریان حضوری ممکن بود. به همین دلیل تولید برادران رسولی دست به کار شد و فعالیت خود را در حوزه اینترنت و سوشال مدیا چندین برابر کرد.

1.پوشاک برادران رسولی ابتدا پیج اینستاگرمی خود را راه اندازی کرد تا مشتریان تولیدی مانتو برادران رسولی که دوست دارند در فضای اینستاگرام با پالیز همراه باشند ، بتوانند با پالیز همراه باشند.

2.سپس کانال تلگرامی پالیز مانتو راه اندازی شد تا کسانی که دوست دار کانال‌های تلگرامی هستند ، بتوانند به راحتی پالیز مانتو را دنبال کنند و از جدیدترین محصولات پالیز در کانال تلگرامی با خبرباشند.

3.همچنین وبسایت پالیز مانتو به عنوان مرجع اصلی فعالیت‌های اینترنتی تولیدی پوشاک برادران رسولی راه اندازی شد تا یک تیر خلاصی برای همه همراهان تولیدی برادران رسولی باشد.

هدف اصلی راه اندازی سایت پالیز مانتو دسترسی سریع خریداران و مشتریان تولید مانتو برادران رسولی به انواع محصولات تولید شده توسط این واحد است.

شعب حضوری

شعبه 1

تهران – بازار بزرگ – خیابان حمام چال-جنب سرای ملی – پاساژ رز ، طبقه اول – پالیز مانتو

شعبه 2

تهران – بازار بزرگ -بازار مسگرها – سرای ملی – گذر دوم – زیرزمین اول – پلاک 2/2

کارخانه

تهران -شهریار-جاده شهریار آدران- بعد از اسدآباد- رو به روی کشتارگاه-شهرک صنعتی جوانزاد- بوستان 4 – پلاک 22

پیج اینستاگرام تولیدی برادران رسولی

پیج اینستاگرامی پالیز کالکشن راه اندازی شده تا دوست داران تولیدی برادران رسولی بتوانند فعالیت‌ها و محصولات این تولیدی را دنبال کنند.

کانال تلگرامی تولیدی برادران رسولی

کانال تولیدی برادران رسولی راه اندازی شده تا مشتریانی که دوست دارند محصولات تولیدی پالیز را در تحت کانال دنبال کنند ، بتوانند با عضو شدن در کانال تلگرامی تولیدی پوشاک رسولی دنبال کنند.